برند سارامونیک | محصولات سارامونیک

کمپانی سارامونیک

مدیارسان،تجهیزات فیلمبرداری،تجهیزات صدابرداری،میکسر،کانورتر،کارت کپچر،رکوردر تصویر،رکوردر صدا،میکروفن،میکروفن یقه ای،میکروفن بی سیم،میکروفن دوربین،میکروفن موبایل،میکروفن یقه ای،اینترکام،استریمینگ سرور،سارامونیک

برند سارامونیک (Saramonic) یکی از تولید کنندگان تازه کار در زمینه تولید تجهیزات و محصولات مرتبط با صدابرداری و صوت از کشور چین است، که با تولید محصولات باکیفیت و مقرون به صرفه و همچنین تولید طیف گسترده ای از محصولات صدا و صدابرداری، بازار حرفه ای صدا و تجهیزات وابسته به آنرا هدف گرفته است. این کمپانی محصولات متنوعی را در دسته بندی های مختلف عرضه نموده است و گاها خلاقیت های خاصی را در آنها بکاربرده است تا بتواند میان کاربران حرفه ای و غیر حرفه ای و مهندسان صدا جایگاه ویژه ای باز نماید.

از محصولات سارامونیک میتوان به انواع میکروفون های داینامیک و کاندنسر، میکروفن های دوربین، میکروفن بی سیم و وایرلس، میکروفن ها و مبدل های مختلف برای گوشی های موبایل، میکروفن های یقه ای، میکروفن ها مناسب برای شاتگان و مینی گان، رکوردر صدا، بسکت و لرزه گیر صدا، میکروفن برای ساز های موسیقی و غیره اشاره کرد.

 

برای سفارش و همچنین مشاهده مشخصات کامل تر محصولات این برند تجهیزات صدابرداری در سایت مدیارسان کلیک کنید و همینطور برای مشاهده سایت اصلی کمپانی سارامونیک به لینک زیر مراجعه کنید.
ورود به سایت

Call Now Buttonدریافت مشاوره و قیمت
X