برند نیمباس | فرستنده و گیرنده های تصویر نیمباس

کمپانی Nimbus
nimbus،mediaresan،نیمباس،مدیارسان،فرستنده و گیرنده تصویر

.
.
.
.
Nimbus در نوامبر سال 2006 در کشور کره جنوبی، شهر دژئون مستقر و تأسیس شد. این شرکت توسط تیمی از کارآفرینان و مهندسان موفق، با سوابق اثبات شده و بیش از 100 سال تجربه فنی در شبکه های بی سیم / IP و تجهیزات ارتباطی باند پهن هدایت می شود. مأموریت این شرکت ارائه دهنده پیشرو جهانی در زمینه سیستمهای پخش بی سیم و اینترنتی HD / 4k UHD ( فرستنده و گیرنده های تصویر ) این است که نسل بعدی دنیای چند رسانه ای را با کیفیتی فوق العاده هدایت کند.

برند Nimbus ارائه دهنده ای مبتکر در حوزه سیستم های ارتباطی چندرسانه ای بی سیم / اینترنتی، به ویژه انتقال و دریافت تصاویر با وضوح کامل 1080p60 HD و همچنین صدا و فایل های صوتی است. سری سیستم های فرستنده و گیرنده تصویر خانواده WiMi این شرکت، ویژگی هایی همچون تاخیر تقریبا صفر (در 30ms ~ 80ms)، راه حل رمزگذاری / رمزگشایی شده HD.26، انعطاف پذیری و سادگی جدیدترین کدک H.264 با پوشش رادیویی 900m را داراست.

کمپانی نیمباس با پیشگام بودن در توسعه فن آوری های نوظهور مبتنی بر آخرین راه حل کدگذاری H.264 AVC و H.265 HEVC معتقد است که راه حل بی سیم SDI / HDMI آن یکی از پیشرفته ترین در نوع خود است و در حال ایجاد در تحولی در پخش زنده فیلم، فیلمبرداری، رویداد های زنده و مراسم، پوشش مسابقات ورزشی و بازار دیجیتال است. این شرکت قصد دارد با برآورده کردن نیاز مورد انتظار مشتری برای تحویل محتوای HD از طریق هوا و بصورت بی سیم، نیاز فزاینده محیط چندرسانه ای بی سیم را برآورده سازد. همچنین، شرکت Nimbus در تلاش است تا سیستم انتقال ویدیویی بی سیم 4k خود را توسط H.265 HEVC با تاخیر نزدیک به صفر توسعه دهد.

از بین مدل های مختلف فرستنده و گیرنده های نیمباس، شما میتوانید مدل هایی همچون WIMI 5150 و WIMI 6220 و… را از مدیارسان تهیه کنید. همچنین برای مشاهده سایت و مشخصات محصولات دیگر این برند روی لینک زیر کلیک کنید.
سایت،بلک مجیک،blackmagic

Call Now Buttonدریافت مشاوره و قیمت
X