برند متروکس | کارت های مالتی مانیتور متروکس

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

کمپانی متروکس

متروکس،ماتروکس، کارت مالتی مانیتور ،مدیارسان،matrox،کارت گرافیک[/vc_column_text][vc_column_text].
.
.
.
کمپانی Matrox تولیدکننده قطعات و تجهیزات کارتهای ویدئویی مانند کارت های مالتی مانیتور برای رایانه های شخصی و ایستگاه های کاری است. این شرکت در سال ۱۹۷۶ توسط لورن تروتیه و برانکو ماتیچ تاسیس شد و در کانادا، شهر کبک (Quebec) مستقر است.

اولین محصول متروکس ، کارت گرافیک ALT-256 بود که در سال ۱۹۷۸ منتشر شد. سپس این شرکت در دهه ۱۹۸۰ به دنبال ایجاد تغییراتی در بخش سخت افزاری بازار و تنوع استانداردهای رایانه شخصی بود. سپس در طول دهه ۱۹۹۰، کارتهای سری Matrox Millennium خریدارانی را که مایل به پرداخت نمایشگر با کیفیت بالاتر و واضح تر بودند، جلب کرد. متروکس چندین بار تلاش کرد تا سهم خود از بازار کارتهای دارای قابلیت ۳D را افزایش دهد. در سال ۱۹۹۶ Matrox Mystique منتشر شد که اولین تلاش این شرکت برای ساخت کارتی با عملکردی خوب و قیمتی مناسب برای آن بازار بود. این محصول از عملکرد ۲D و ۳D خوبی برخوردار بود، اما تصاویر سه بعدی ضعیفی را بدست آورد ولی سرانجام G200 برای اولین بار عملکرد سه بعدی مناسب را ارائه داد.

از آن زمان ، ماتروكس همچنان تمركز كارت های خود را به سمت بازارهای ویژه با كاربردهای اقتصادی، صنعتی و دولتی سوق داده است. این شامل راه حل هایی برای رفع نیاز اتصال تعداد زیادی مانیتور به یک رایانه نیز است. Matrox اکنون در سه بخش تقسیم شده است:
Matrox Imaging .1 که تولید کننده قاب های فریم، دوربین های هوشمند و نرم افزار های پردازش، تجزیه و تحلیل تصویر است.
۲. گروه محصولات ویدئویی Matrox که تولید محصولات ویرایش ویدیو را برای تولید حرفه ای فیلم را بر عهده دارد.
۳. و در آخر Matrox Graphics Inc، مؤسسه ای که بیش از ۳۰ سال در ساخت کارت های گرافیک فعالیت می کند.

شما میتوانید کارت های مالتی مانیتور متروکس همچون مدل های C900، C680 و M9148 را براحتی از مدیارسان تهیه کنید و همچین برای مشاهده سایت اصلی و مشخصات محصولات دیگر متروکس روی لینک زیر کلیک کنید.
ورود به سایت[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست علاقه مندی ها 0