معرفی سیستم پخش زنده اینترنتی Blackmagic Web Presenter
مدیارسان،بلک مجیک،تجهیزات فیلمسازی،سیستم پخش زنده اینترنتی،پخش زنده اینترنتی،استریم،استریم کردن،چگونه استریم کنیم،استریمینگ،وب پرزنتر،خرید وب پرزنتر،تجهیزات استریم،خرید دستگاه استریمینگ،سیستم پخش زنده اینترنتی blackmagic web presenter،blackmagic web presenter، خرید وب پرزنتر بلک مجیک،استریمینگ بازی،استریمینگ ویدئو

Blackmagic Web Presenter

ارسال زنده تصاویر ویدئویی از جلسات، مراسم، همایش ها، کلاس های آموزشی و …
برای مخاطبان در هر نقطه از دنیا، بصورت زنده و باکیفیت

معرفی سیستم پخش زنده اینترنتی Blackmagic Web Presenter.....ارسال زنده تصاویر ویدئویی از جلسات، مراسم، همایش ها، کلاس های آموزشی و … 
برای مخاطبان در هر نقطه از دنیا، بصورت زنده و باکیفیت

بلک مجیک یکی از مطرح ترین کمپانی های دنیا در صنعت تجهیزات حرفه ای ویدئو میباشد که در اینجا به معرفی سیستم پخش زنده اینترنتی Blackmagic Web Presenter یکی از محصولات این کمپانی در زمینه ویدئو استریمینگ می پردازیم.

 معرفی سیستم پخش زنده اینترنتی Blackmagic Web Presenter......ویدئو استریمینگ یا همان ارسال ویدئو بر روی بستر شبکه / اینترنت از جمله راهکارهای پر استفاده در دنیای دیجیتال طی چند سال اخیر بوده. به نحوی که در بسیاری از همایش های بزرگ و مهم تا کلاس های آموزشی از راه دور بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. در یک همایش پزشکی، میتوان تصاویر یک اتاق عمل را بصورت زنده برای دانشجو ها و اساتید دیگر به نمایش گذاشت یا در جلسه ای با شخصی در یک شهر یا کشور دیگر بصورت زنده و با کیفیت بالا ارتباط تصویری برقرار کرد. بطور خلاصه میتوانید تصاویر یک رویداد یا مراسم را بصورت زنده برای مخاطبان خود در هر نقطه از جهان به اشتراک بگذارید.

ویدئو استریمینگ یا همان ارسال ویدئو بر روی بستر شبکه / اینترنت از جمله راهکارهای پر استفاده در دنیای دیجیتال طی چند سال اخیر بوده. به نحوی که در بسیاری از همایش های بزرگ و مهم تا کلاس های آموزشی از راه دور بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. در یک همایش پزشکی، میتوان تصاویر یک اتاق عمل را بصورت زنده برای دانشجو ها و اساتید دیگر به نمایش گذاشت یا در جلسه ای با شخصی در یک شهر یا کشور دیگر بصورت زنده و با کیفیت بالا ارتباط تصویری برقرار کرد. بطور خلاصه میتوانید تصاویر یک رویداد یا مراسم را بصورت زنده برای مخاطبان خود در هر نقطه از جهان به اشتراک بگذارید.

روش کار دستگاه وب پرزنتر..معرفی سیستم پخش زنده اینترنتی Blackmagic Web Presenter

روش کار دستگاه وب پرزنتر

دستگاه وب پرزنتر دارای دو درگاه ورودی تصویر HDMI و SDI با کیفیت SD/HD/UHD می باشد که میتواند همزمان دو ورودی ویدئو را از منابع مختلف دریافت کند و بین آنها سوییچ نماید. به نوعی میتوان گفت دو دستگاه در یک دستگاه، یک سوییچر دو کانال ویدئو + یک دستگاه ویدئو استریمینگ (پخش زنده اینترنتی). این دستگاه علاوه بر ورودی های ویدئو، دارای یک خروجی SDI/HD می باشد که میتوان از آن جهت اتصال به رکوردر ویدئو جهت ضبط تصاویر یا اتصال به یک دستگاه سویچر دیگر استفاده کرد. همچنین دارای ورودی صدای مجزا جهت اتصال صدای آنالوگ یا میکروفون نیز میباشد.

معرفی سیستم پخش زنده اینترنتی Blackmagic Web Presenter......همانطور که می دانید تصاویر ویدئویی جهت  ارسال در بستر اینترنت باید بصورت فشرده و کم حجم باشند تا مخاطب در دریافت آن دچار مشکل نشود. یکی ار نقاط قوت این دستگاه استفاده از تکنولوژی "Teranex Conversion" بلک مجیک جهت فشرده سازی ویدئو ها با حفظ کیفیت است که درنهایت در بهترین حالت میتوان تصاویر را با کیفت استاندارد استریمینگ یعنی HD720p در شبکه اینترنت به اشتراک گذاشت. بلک مجیک وب پرزنتر از طریق درگاه USB  به یک لپ تاپ متصل میگردد و بدون نیاز به هیچ گونه راه اندازی، توسط ویندوز شناسایی شده و آماده کار می باشد

همانطور که می دانید تصاویر ویدئویی جهت ارسال در بستر اینترنت باید بصورت فشرده و کم حجم باشند تا مخاطب در دریافت آن دچار مشکل نشود. یکی ار نقاط قوت این دستگاه استفاده از تکنولوژی “Teranex Conversion” بلک مجیک جهت فشرده سازی ویدئو ها با حفظ کیفیت است که درنهایت در بهترین حالت میتوان تصاویر را با کیفت استاندارد استریمینگ یعنی HD720p در شبکه اینترنت به اشتراک گذاشت. بلک مجیک وب پرزنتر از طریق درگاه USB به یک لپ تاپ متصل میگردد و بدون نیاز به هیچ گونه راه اندازی، توسط ویندوز شناسایی شده و آماده کار می باشد.

معرفی سیستم پخش زنده اینترنتی Blackmagic Web Presenter....دستگاه وب پرزنتر دارای دو درگاه ورودی تصویر HDMI و SDI با کیفیت SD/HD/UHD می باشد که میتواند همزمان دو ورودی ویدئو را از منابع مختلف دریافت کند و بین آنها سوییچ نماید. به نوعی میتوان گفت دو دستگاه در یک دستگاه، یک سوییچر دو کانال ویدئو + یک دستگاه ویدئو استریمینگ. این دستگاه علاوه بر ورودی های ویدئو، دارای یک خروجی SDI/HD می باشد که میتوان از آن جهت اتصال به رکوردر ویدئو جهت ضبط تصاویر یا اتصال به یک دستگاه سویچر دیگر  استفاده کرد. همچنین دارای ورودی صدای مجزا جهت اتصال صدای آنالوگ یا میکروفون نیز میباشد.

از دیگر نقاط برجسته این محصول که میتوان به آن اشاره کرد، کاربری بسیار آسان است. در هر محیط نرم افزاری که قابلیت ارسال ویدئو زنده را داشته باشد، میتوان از آن استفاده کرد. مانند اسکایپ، یوتیوب، VMIX، IBS و … . بطور خلاصه از این دستگاه مانند یک وب کم با کیفیت بالا در هر محیط نرم افزاری پخش زنده میتوان استفاده کرد. پنل جلوی دستگاه نیز قابلیت های ویژه ای دارد از جمله: انجام تنظیمات دستگاه، صفحه نمایش و سوییچ بین دو ورودی تصویر همراه با چند افکت ساده.

برای مشاهده و دانلود کاتالوگ این محصول، کلیک کنید.

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.