بلک مجیک از نسخه ی جدید کوچک ترین میکسر تصویر خود (ATEM Mini Pro) رونمایی کرد!

بلک مجیک از نسخه ی جدید کوچک ترین میکسر تصویر خود رونمایی کرد! ATEM Mini Pro  نسخه ی جدید و بهبود یافته ای از میکسر تصویر ATEM Mini است که اینبار علاوه بر ویژگی های مدل قبلی خود، شامل قابلیت های جدیدی نیز می باشد. ضبط مستقیم در فلش و هارد های اکسترنال بوسیله درگاه USB، پخش زنده اینترنتی (استریمینگ) از طریق اترنت (Ethernet) و مالتی ویوی (multiview) که شما را قادر به نظارت بر 4 دوربین خود و پخش اصلی هنگام ضبط، استریمینگ و… میکند، از ویژگی های جدید این محصول است.

این محصول از ضبط مستقیم روی هارد های اکسترنال و فلش از طریق درگاه USB پشتیبانی میکند. این بدان معناست که شما می توانید ضبط های طولانی مدت خود با همان فایل های ویدئویی H.264 را بصورت مستقیم روی هارد اکسترنال خود داشته باشید و سپس در رسانه های ویدئویی خود همچون یوتیوب، آپارات و…آپلود کنید. این میکسر قابلیت پشتیبانی از چندین دیسک بوسیله USB hub یا Blackmagic MultiDock را نیز دارد. بنابراین هنگامی که یک دیسک پر شد، می توانید بدون توقف در دیکس دوم شروع به ضبط کنید. تنظیمات ضبط و انتخاب دیسک ها در صفحه کنترل نرم افزار این محصول قرار گرفته و مدیریتشان را آسان کرده است.

میکسر تصویرATEM Mini Pro  دارای سخت افزاری برای پخش زنده اینترنتی یا همان استریمینگ با اتصال اترنت است. بنابراین شما میتوانید آسان تر و با کیفیت بهتر تصاویر خود را در رسانه هایی همچون Facebook،Youtube live و… استریم کنید. فقط کافیست رسانه ی پخش خود را انتخاب کنید و کلیک استریمینگ را فشار دهید! نرم افزار کنترل ATEM از طریق USB یا اترنت به ATEM Mini متصل می شود، اما مزیت اترنت این است که می توانید از آن برای به اشتراک گذاشتن اتصال اینترنتی رایانه ی خود برای استریمینگ در مدل ATEM Mini Pro استفاده کنید.

کوچک ترین میکسر تصویر،میکسر تصویر Blackmagic ATEM Mini Pro,میکسر تصویر ATEM Mini Pro,ATEM Mini Pro,مدیارسان,تجهیزات مالتی مدیا,مالتی مدیا,تجهیزات صدا و تصویر,تجهیزات سینما,تجهیزات فیلمسازی,تجهیزات واحد های سیار,تجهیزات صدابرداری,تجهیزات فیلمبرداری,صدابرداری,فیلمبرداری,فیلمبردار,صدابردار,تدوینگر,تجهیزات تدوین فیلم,فیلمسازی,خرید تجهیزات صدابرداری,خرید تجهیزات فیلمبرداری,تجهیزات کنسرت,تجهیزات مراسم,تجهیزات کنفرانس,خرید تجهیزات استریم کردن,تجهیزات استریمینگ,تجهیزات پخش زنده,تجهیزات کامپیوتر,خرید تجهیزات کامپیوتر,میکسر تصویر,میکسر فیلم,میکسر دیجیتال,خرید میکسر,تصویر میکسر,تصویر بلک مجیک,خرید میکسر تصویر بلک مجیک,میکس تصویر,خرید میکسر تصویر,قیمت میکسر تصویر,بهترین میکسر های تصویر,بهترین میکسر های تصویر دیجیتال,میکسر تصویر برای پخش زنده,میکسر تصویر به صرفه,میکسر تصویر چیست,میکسر برای پخش زنده,میکسر تصویر برای کنسرت,میکسر تصویر برای کنفرانس,میکسر تصویر برای استریمینگ,میکسر تصویر برای گیمینگ,میکسر تصویر برای مسابقات زنده,پخش زنده کنسرت,استریمینگ,مسابقات گیمینگ,گیم,مسابقات ورزشی,برنامه های تلویزیونی,میکسر تصویر قابل حمل,میکسر تصویر کوچک,بلک مجیک,کمپانی بلک مجیک,محصولات کمپانی بلک مجیک,خرید محصولات بلک مجیک,محصولات بلک مجیک,blackmagic,تجهیزات تصویر,تجهیزات تصویر بلک مجیک،ATEM Mini Pro،میکسر تصویر ATEM Mini Pro

هنگام تولید زنده با چندین دوربین، مشاهده تمام منابع ویدئویی بطور همزمان در یک مانیتور واحد بسیار مفید است. مدل ATEM Mini Pro شامل یک مالتی ویوی (multiview) حرفه ایست که به شما امکان مشاهده 4 تصاویر ورودی خود، پیش نمایش و پخش اصلی را از طریق یک مانیتور واحد بوسیله HDMI می دهد.
شما می توانید برای مشاهده مشخصات کامل این محصول بلک مجیک و همچنین تهیه آن روی لینک زیر کلیک کرده و به صفحه مختص به این محصول در سایت مدیارسان بروید.

ورود به سایت

مقالات دیگر :

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.